handler
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» Prov olusturma programı
Opera mini  VODAFONE Hand ayarlarını  EmptySalı Ocak 20, 2015 8:38 am tarafından ahmethudaikaya25

» s40 prov dosyası
Opera mini  VODAFONE Hand ayarlarını  EmptySalı Ocak 20, 2015 8:38 am tarafından ahmethudaikaya25

» Facebook Vodafone Mod
Opera mini  VODAFONE Hand ayarlarını  EmptyPtsi Ağus. 04, 2014 3:23 pm tarafından leventozgur

» pc den internet sorunu
Opera mini  VODAFONE Hand ayarlarını  EmptyÇarş. Tem. 30, 2014 7:20 pm tarafından legulas01

» Facebook Turkcell Mod
Opera mini  VODAFONE Hand ayarlarını  EmptyPerş. Tem. 10, 2014 12:49 am tarafından kaptann02

» nokia c3 vodafone handler yardım
Opera mini  VODAFONE Hand ayarlarını  EmptySalı Ara. 17, 2013 7:22 pm tarafından sucqhr4

» Ebuddy Handler Vodafone
Opera mini  VODAFONE Hand ayarlarını  EmptyPtsi Tem. 08, 2013 4:01 am tarafından mardinli47

» vodafone java çalışan handler
Opera mini  VODAFONE Hand ayarlarını  EmptyPaz Tem. 07, 2013 9:12 pm tarafından Admin

» YENİİİ ANDROİD VODAFONE HANDLER 0TL OLANLAR DENESİN
Opera mini  VODAFONE Hand ayarlarını  EmptyPerş. Tem. 04, 2013 5:00 pm tarafından jetix

Anket

Moderatör Alımı Başlamıştır

Sonuçları Gör

Opera mini VODAFONE Hand ayarlarını

2 posters

Opera mini  VODAFONE Hand ayarlarını  Empty Opera mini VODAFONE Hand ayarlarını

Mesaj  metin25000 Salı Tem. 03, 2012 7:16 pm

istiyorum bi türlü yapamıyorum
Http Socket : falan varya oralara ne yazcam diğerlerini indirmeye çaışıyorum telefonum desteklemiyor lütfen yardımcı olurmusunuz teşekkürler

metin25000

Opera mini  VODAFONE Hand ayarlarını  Empty Geri: Opera mini VODAFONE Hand ayarlarını

Mesaj  Admin Salı Tem. 03, 2012 8:19 pm

dostum bak simdi operamini handler coklu operatör olanı indir sonra yükle tlfonun sonra ac tlfonunda onu hhhtp sockete felan elleme en baska operatörünü sec yazar ona tıkla hangi operatör ise sec sonra hiç bişeye dokunmadan save diyip gir bukadar sen neden baskalarına karısıyosun ki
Admin
Admin
Admin
Admin

https://handler.benimforum.net

- Similar topics