handler
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» Prov olusturma programı
Handler ile Pc den internete girme EmptySalı Ocak 20, 2015 8:38 am tarafından ahmethudaikaya25

» s40 prov dosyası
Handler ile Pc den internete girme EmptySalı Ocak 20, 2015 8:38 am tarafından ahmethudaikaya25

» Facebook Vodafone Mod
Handler ile Pc den internete girme EmptyPtsi Ağus. 04, 2014 3:23 pm tarafından leventozgur

» pc den internet sorunu
Handler ile Pc den internete girme EmptyÇarş. Tem. 30, 2014 7:20 pm tarafından legulas01

» Facebook Turkcell Mod
Handler ile Pc den internete girme EmptyPerş. Tem. 10, 2014 12:49 am tarafından kaptann02

» nokia c3 vodafone handler yardım
Handler ile Pc den internete girme EmptySalı Ara. 17, 2013 7:22 pm tarafından sucqhr4

» Ebuddy Handler Vodafone
Handler ile Pc den internete girme EmptyPtsi Tem. 08, 2013 4:01 am tarafından mardinli47

» vodafone java çalışan handler
Handler ile Pc den internete girme EmptyPaz Tem. 07, 2013 9:12 pm tarafından Admin

» YENİİİ ANDROİD VODAFONE HANDLER 0TL OLANLAR DENESİN
Handler ile Pc den internete girme EmptyPerş. Tem. 04, 2013 5:00 pm tarafından jetix

Anket

Moderatör Alımı Başlamıştır

Sonuçları Gör

Handler ile Pc den internete girme

3 posters

Handler ile Pc den internete girme Empty Handler ile Pc den internete girme

Mesaj  Admin Çarş. Haz. 06, 2012 5:59 pm

GOOGLE CHROME MOD (PHP PROXY) (BURADAKİ AYARLAR ZORUNLUDUR..!)

1.ADIM TELEFONU BİLGİSAYARA BAĞLAYACAKSINIZ

2.ADIM GOOGLE CHROME DAN AYARLARA YANİ İNGİLİZ ANAHTARINA TIKLAYIP SEÇENEKLERE TIKLAYIP ORDANDA GELİŞMİŞ SEÇENEKLERDEKİ PROXY AYARINI DEĞİŞTİRE TIKLAYACAKSINIZ

3.ADIM BAĞLANTI SAĞLADIĞIN MODEM HANGİ AD İSE ÖRNEĞİN (NOKİA 6630 BLUETOOH MODEM) ONA TIKLAYIP AYARLARI TIKLATACAKSINIZ 

4.ADIM AYARLARI OTOMATİK ALGILA SEÇENEĞİNE İŞARET KOYMALISINIZ

5.ADIM PROXY SUNUCU KULLAN ETKİN OLMALI ONADA İŞARET KOYMALISINIZ 

6.ADIM SUNUCU ADRESİNE YANİ BİRİNCİ KUTUCUĞA operatör serveri İKİNCİ KUTUCUĞA portu YAZMALISINIZ

7.ADIM GOOGLE CHROME DAKİ URL KISMINA ALTTAKİ URL Yİ OLDUĞU GİBİ YAPIŞTIRMALISINIZ

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

GOOGLE AÇILDIYSA İŞLEM TAMAM AMA DAHA İŞİMİZ BİTMEDİ KÜÇÜK BİR KOLAYLIK SAĞLAYACAĞIZ 

GOOGLE CHROME MODLAMA İŞLEMİ

(BU İŞLEM URL KISMINA YAZDIĞINIZ HERHANGİ BİR ŞEYİ HIZLI BİR ŞEKİLDE GOOGLEDA ARAMANIZA YARAR) ZORUNLU BİR AYAR DEĞİLDİR AMA YAPMANIZI TAVSİYE EDERİM) 

8.ADIM GOOGLE AÇILDIKTAN SONRA BU URL Yİ HEM AÇILIŞ SAYFASI YAPIYORUZ HEMDE GOOGLE ARAMA KUTUSUNA SAĞ TIKLIYORUZ 

9.ADIM EKLE DİYORUZ VE TEKRAR AYARLARDAN ARAMA MOTORU EKLE DİYE BİR SEÇENEK ÇIKACAK EN ÜSTTEKİ KUTUCUĞA BEDAVA GOOGLE YAZIYORUZ

10.ADIM AYARLARA GİREREK TEMEL BİLGİLERDE YER ALAN ARAMANIN TAM KARŞISINDAKİ GOOGLE YAZAN KUTUCUĞA TIKLIYORUZ VE BEDAVA GOOGLE I SEÇİYORUZ

OPERATÖR SERVERİ ve PORTU YAZAN KISIMA YAZACAĞINIZ BİLGİLER ŞUNLAR

TÜRKCELL 
BEDAVA SİTE : Wap.uygulamadukkani.com yada wap.tonlakazan.com
OPERATÖR SERVER : 212.252.234.168
PORT : 8080 

AVEA 
BEDAVA SİTE : Cep.bankasya.com
OPERATÖR SERVER : 213.161.151.201
PORT : 8080

VODAFONE
BEDAVA SİTE : Wap.logizmo.com yada m.vodafone.com.tr
OPERATÖR SERVER : 212.65.136.226
PORT : 9401

ŞİMDİ GELELİM İDM YANİ İNTERNET DOWNLOAD MANAGER AYARLARINA 

ÖNCELİKLE İDM Yİ AÇIYORUZ ARDINDAN İNDİRİLENLER SEÇENEKLER PROXY/SOCKS KISMINDAN PROXY SERVER KISMINA OPERATÖR SERVER PORT KISMINA PORT U YAZIYORUZ
7. adımda kı url yı tam olarak verır mısın yarım cıkmıs cunku

yada şöyle yaparsın vodafone için adres kısmına 
live.vodafone.com.kproxy.com yazarsın okadar başka ayara gerek yok
Admin
Admin
Admin
Admin

https://handler.benimforum.net

Handler ile Pc den internete girme Empty Geri: Handler ile Pc den internete girme

Mesaj  mamilik Cuma Haz. 08, 2012 9:13 am

hocam işe yaramıyor.

mamilik

Handler ile Pc den internete girme Empty Geri: Handler ile Pc den internete girme

Mesaj  mamilik Cuma Haz. 08, 2012 9:14 am

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] bu adresi yazıyorum olmuyor googledan arıyor

mamilik

Mesaj  hafsel Çarş. Kas. 07, 2012 11:59 am

adresi yanlış vermişsin.... doğru düzgün iş yapın azcık

hafsel

Mesaj  Admin Perş. Kas. 22, 2012 7:58 pm

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Admin
Admin
Admin
Admin

https://handler.benimforum.net

- Similar topics