handler
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» Prov olusturma programı
Vodafone için Bedava İNTERNET  EmptySalı Ocak 20, 2015 8:38 am tarafından ahmethudaikaya25

» s40 prov dosyası
Vodafone için Bedava İNTERNET  EmptySalı Ocak 20, 2015 8:38 am tarafından ahmethudaikaya25

» Facebook Vodafone Mod
Vodafone için Bedava İNTERNET  EmptyPtsi Ağus. 04, 2014 3:23 pm tarafından leventozgur

» pc den internet sorunu
Vodafone için Bedava İNTERNET  EmptyÇarş. Tem. 30, 2014 7:20 pm tarafından legulas01

» Facebook Turkcell Mod
Vodafone için Bedava İNTERNET  EmptyPerş. Tem. 10, 2014 12:49 am tarafından kaptann02

» nokia c3 vodafone handler yardım
Vodafone için Bedava İNTERNET  EmptySalı Ara. 17, 2013 7:22 pm tarafından sucqhr4

» Ebuddy Handler Vodafone
Vodafone için Bedava İNTERNET  EmptyPtsi Tem. 08, 2013 4:01 am tarafından mardinli47

» vodafone java çalışan handler
Vodafone için Bedava İNTERNET  EmptyPaz Tem. 07, 2013 9:12 pm tarafından Admin

» YENİİİ ANDROİD VODAFONE HANDLER 0TL OLANLAR DENESİN
Vodafone için Bedava İNTERNET  EmptyPerş. Tem. 04, 2013 5:00 pm tarafından jetix

Anket

Moderatör Alımı Başlamıştır

Sonuçları Gör

Vodafone için Bedava İNTERNET

4 posters

Vodafone için Bedava İNTERNET  Empty Vodafone için Bedava İNTERNET

Mesaj  mazlum_0121 Çarş. Mayıs 16, 2012 1:37 pm

Merhaba arkadaşlar kendimindekullandığı handleri paylaşmakistiyorum. Kendi hattım vodafoneolduğu için kendimin denediği hatüzerinden paylaşımı yapmakistiyorum. İnternette diğer hatlara aitanlatımlarda vardır. Öncelikle Bunları Yapın Telefonunuz ile ayarlar bölümünegirin ordan bu yolu takip edin.Kablosuz ve Ağlar >> Mobil Ağlar >>Erişim Noktası AdlarıDaha sonraCihazımızın menü tuşuna (sol tuş) basın ve Yeni APN diyip aşağıdakiayarları yapın.isim : opera APN : internet Proxy : 80.239.242.34 Bağlantı Noktası (port) : 80 Kullanıcı Adı : ayarlı değil Şifre : ayarlı değil Sunucu : ayarlı değil MMSC : ayarlı değil MMS vekil sunucu : ayarlı değil MMS bağlantı noktası : ayarlı değil MCC : 286 MNC : 02 Onaylama türü : yok APN türü : internet yapıp kaydet diyoruz.ve APN mizi seçiyoruz Hemen sonra aşağıdaki dosyayıindiriyoruz.Link 1 => [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] 2 => [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Handlerui.apk kurup açıyoruz.Enable HUI ye bir tik atıyoruz. FrontQuery : m.vodafone.com.tr yazıyoruz Proxy Type : HTTP Seçiyoruz Proxy Server : m.vodafone.com.tr yazıyoruzve save diyip çıkıyoruz. ve Opnext70exhui.apk kurup internete giriyoruz ALINTIDIR
destek için tıklayınız.....
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

mazlum_0121

Vodafone için Bedava İNTERNET  Empty Geri: Vodafone için Bedava İNTERNET

Mesaj  blackcat53 Cuma Mayıs 18, 2012 5:11 pm

Emeğinize sağlık paylaşım için teşekkür ediyorum.
blackcat53
blackcat53

http://Cepnetwork.tr.nu

Mesaj  Ultra 61 Çarş. Tem. 25, 2012 2:51 pm

kardeş linklere bir bksan

Ultra 61

Mesaj  sgnr Perş. Ara. 06, 2012 5:32 pm

yaw arkadaşlar ben indiremiyorum ??? Nasıl yapcaz ? yardımcı olursanız sevinirim

sgnr

- Similar topics